Eğitimler

Çevrimiçi Eğitimler

She4Cyber’ın çevrimiçi eğitimleri farklı siber güvenlik konularına giriş modüllerini kapsayan ve katılımcıların öğrenme ritmini kişisel programlarına göre belirleyebileceği bir öğrenme platformu sunmaktadır.

Proje kapsamında, çevrimiçi eğitimlerden 120 kadın öğrenci faydalanacaktır.

Çevrimiçi eğitimler Nisan-Eylül 2023 tarihinde düzenlenecektir. Çevrimiçi eğitimlerde üstün performans gösteren 30 katılımcı sınıf içi eğitimlere katılma hakkı elde edecektir.

Çevrimiçi eğitime başvuru yapmak , başvuru şartlarını öğrenmek ve son başvuru tarihleri hakkında bilgi edinmek için lütfen websitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalınız.


She4Cyber’ın çevrimiçi eğitim faaliyetlerine destek vermek, eğitmen olarak yer almak ya da eğitim faaliyetleri hakkında bilgi almak için bize helloworld@she4cyber.org isimli e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Sınıf İçi Eğitimler

Çevrimiçi eğitimlerin ardından yapılan değerlendirme sonucunda yüksek performans gösteren 30 kadın öğrenci teorik bilgilerin uygulamalı eğitimle pekiştirildiği sınıf içi eğitime katılma hakkı elde edecektir.

Sınıf içi eğitimler İstanbul’da düzenlenecektir.

Şehirdışından gelen katılımcıların yol ve yaşam masrafları karşılanacaktır.


She4Cyber’ın sınıfiçi eğitim faaliyetlerine destek vermek, eğitmen olarak yer almak ya da eğitim faaliyetleri hakkında bilgi almak için bize helloworld@she4cyber.org isimli e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Staj imkanları

She4Cyber’ın sınıfiçi eğitimlerinde yüksek performans gösteren 5 kadın öğrenci Proje partnerleri ve mentorlarımız tarafından sağlanacak staj imkanından yararlanmaya hak kazanacaktır.


She4Cyber’ın staj faaliyetlerine destek vermek ya da stajlar hakkında bilgi almak için bize helloworld@she4cyber.org isimli e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Destekçilerimiz